#JestemN97 – Niepłodność jest bliżej niż myślisz – Odcinek 6

Czy można wierzyć i jednocześnie podejmować leczenie niepłodności metodą, która budzi kontrowersje wśród wiernych? Ile trzeba mieć w sobie miłości, żeby iść po marzenia jednocześnie nie odrzucać tych, którzy w pewnym sensie odrzucają ciebie z powodu twoich wyborów?

Ola jest jedną z najskromniejszych osób jakie znam. Jej historia jest pełna refleksji, wiary i miłości – dla mnie osobiście to najbardziej wzruszająca historia w całej akcji #JestemN97 – Niepłodność jest bliżej niż myślisz – która jednocześnie jest dowodem na to, że wiara w połączeniu z medycyną potrafią czynić cuda! Czy z happy endem? Obejrzyj historię Oli.

Share on facebook
Share
Share on pinterest
Pin
Share on twitter
Tweet
Related

#JestemN97 – Niepłodność jest bliżej niż myślisz – Odcinek 5

Ile razy słyszałaś, że cuda w niepłodności się zdarzają? Pewnie nie raz słyszałaś, że bratowa koleżanki szwagra właśnie jest w ciąży w wyniku takiego cudu. A ty? A ty masz wrażenie, że wszystkie cuda zdarzają się innym i jakimś dziwnym trafem skutecznie omijają twoją macicę… Ile masz w sobie jeszcze siły by trwać w wierze?

#JestemN97 – Niepłodność jest bliżej niż myślisz – Odcinek 4

Szacuje się, że do 2050 roku czynnik męski niepłodności będzie dotyczył aż 50% przypadków zdiagnozowanej niepłodności wśród par starających się o dziecko. Skróty myślowe i stereotypy dotyczące przeżywania choroby niepłodności mężczyzn i kobiet są nie tyle krzywdzące, ile po prostu „out of times”.

Comments

Co o tym myślisz ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

instagram: